Головна Технології Apple звільняє 600 інженерів після скасування автомобільного проєкту — найбільше скорочення з часів пандемії

Apple звільняє 600 інженерів після скасування автомобільного проєкту — найбільше скорочення з часів пандемії

by host

Кілька тижнів тому Apple скасувала свій давній проєкт зі створення безпілотного електромобіля, а нині оголосила про скорочення 614 працівників — згідно з документами, наданими Департаменту розвитку зайнятості Каліфорнії (хоча Марк Гурман зазначає, що фактична цифра може бути значно вищою).

CNBC пише, що співробітникам повідомили про звільнення 28 березня — однак зміни набудуть чинності з 27 травня. Це найбільше скорочення з часів пандемії для Apple — виробник iPhone на той час ріс повільніше за інші технологічні компанії, тож не вдавався до великих звільнень у післяковідний період.

У повідомленні про скорочення Apple не згадує конкретні проєкти, до яких були залучені звільнені працівники — однак відомо, що вони працювали поза межами штаб-квартири компанії, в менших офісах-супутниках, які займалися секретними ініціативами, як-от проєктом зі створення електромобіля.

За даними San Francisco Chronicle, Apple скоротила посади керівників механічних цехів, інженерів апаратного забезпечення та інженерів-конструкторів.

Днями Марк Гурман з Bloomberg повідомив, що Apple взялася за нові секретні проєкти — і, ймовірно, розробляє домашнього робота та пристрій з розумним дисплеєм.

Читайте також

About Us

Soledad is the Best Newspaper and Magazine WordPress Theme with tons of options and demos ready to import. This theme is perfect for blogs and excellent for online stores, news, magazine or review sites. Buy Soledad now!

Latest Articles

© ProIT. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.