Головна Технології Армія+ від Міноборони — запрацював чатбот, який консультуватиме військових та військовозобов’язаних в Telegram

Армія+ від Міноборони — запрацював чатбот, який консультуватиме військових та військовозобов’язаних в Telegram

by host

Міноборони запустило чатбот Армія+, який позиціюють як консультанта для військовозобовʼязаних, військових та їхніх родин.

Чатбот вже доступний в Telegram за посиланням: https://t.me/UAForces_bot.

Армія+ пропонує «оперативні відповіді на широкий спектр запитань»: військові зокрема можуть дізнатися про грошове, речове та житлове забезпечення, статус УБД, протезування, санаторне лікування, пільги тощо; для цивільних пропонують відповіді щодо видів військової служби, відстрочку, перелік ВЛК та інше; тоді як родини українських захисників можуть дізнатися про медичну допомогу, виплати за заслуги й так далі.

Щоб отримати необхідну інформацію потрібно обрати статус користувача, а потім відповідну категорію запитань.

Раніше Міноборони анонсувало запуск окремого застосунку Армія+ — щось на кшталт «Дії» для військових, яка відображатиме спеціалізовані послуги та документи, як от стандартизовані шаблони рапортів. Очікується, що застосунок запустять вже влітку.

Інший застосунок відомства Резерв+ днями оновився електронно-військовим документом з QR-кодом та опцією виправлення даних онлайн без візиту до ТЦК (для окремих випадків). За даними Міноборони, наразі через мобільну програму згенеровано понад 500 000 таких документів — майже третина від усіх оновлень даних в Резерв+.

Застосунок Резерв+ наразі доступний у 178 країнах і доступний для завантажень за посиланнями: в Google Play та App Store. 

«Катастрофа без юридичних наслідків»: експерт із кібербезпеки розкритикував «Резерв+»

Читайте також

About Us

Soledad is the Best Newspaper and Magazine WordPress Theme with tons of options and demos ready to import. This theme is perfect for blogs and excellent for online stores, news, magazine or review sites. Buy Soledad now!

Latest Articles

© ProIT. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.