Головна Технології Арнольд Шварценеггер каже, що отримав кардіостимулятор і тепер «трохи більше схожий на машину»

Арнольд Шварценеггер каже, що отримав кардіостимулятор і тепер «трохи більше схожий на машину»

by host

У своєму подкасті 76-річний актор повідомив, що минулого понеділка переніс операцію з встановлення електрокардіостимулятора (пристрою, який імплантують людині для відновлення та нормалізації порушень ритму серця).

Шварценеггер пожартував, що тепер «трохи більше схожий на машину» — відсилка до його культової ролі Термінатора.

«Ніхто б ніколи не подумав, що я почав тиждень з операції. Перш за все, я хочу, щоб ви знали, що у мене все чудово!», — заявив Арнольд, додавши, що вже у п’ятницю відвідав великий екологічний захід.

Він також подякував усій команді клініки Клівленда та лікарям і медсестрам, що «піклувалися про нього і зробили операцію максимально безболісною».

Арнольд Шварценеггер після операції на серці у 2020 році. Фото: X/Twitter

Шварценеггер зазначив, що йому порадили встановити кардіостимулятор, оскільки «деякі рубцеві тканини від попередньої операції зробили його серцебиття нерегулярним».

«Це життя з генетичною проблемою серця. Але ви не почуєте, як я скаржусь».

Як зазначає People, вперше Шварценеггеру замінили аортальний та легеневий клапани в 1997 році. Зрештою вони «прослужили 21 рік», і актор повернувся для заміни у 2018 році, коли «була доступна неінвазивна опція». У вересні Арнольд розповідав, що лікарі «помилились» і вимагали інвазивної операції — безпосередньо перед зйомками фільму «Термінатор: Фатум».

Наразі актор готується до знімань другого сезону серіалу «ФУБАР», які стартують за 6 тижнів.

Джеймс Кемерон пише сценарій для наступного «‎Термінатора», уважно спостерігаючи за розвитком реального ШІ

Читайте також

About Us

Soledad is the Best Newspaper and Magazine WordPress Theme with tons of options and demos ready to import. This theme is perfect for blogs and excellent for online stores, news, magazine or review sites. Buy Soledad now!

Latest Articles

© ProIT. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.