Головна Технології ASUS анонсувала ігрові монітори ROG Strix OLED XG27AQDMG з глянцевою панеллю та ROG Strix XG27UCG з двома режимами роботи

ASUS анонсувала ігрові монітори ROG Strix OLED XG27AQDMG з глянцевою панеллю та ROG Strix XG27UCG з двома режимами роботи

by host

Компанія ASUS анонсувала два нових геймерських монітори в рамках серії Republic of Gamers. Моделі ROG Strix OLED XG27AQDMG та Strix XG27UCG мають діагональ екрана 27 дюймів, але відрізняються за ключовими характеристиками та унікальними можливостями.

ROG Strix OLED XG27AQDMG – перший у світі ігровий монітор із глянцевою WOLED-панеллю. Новинка забезпечує на 20% яскравіше зображення порівняно з моніторами ROG Strix OLED попереднього покоління. Щоб розв’язати проблему мерехтіння зображення OLED-панелі при активації функції змінної частоти оновлення (VRR), в цій моделі запропоновано нову технологію OLED Anti-flicker. Вона має 3 режими налаштування частоти оновлення (висока/середня/вимкнено). Вибір оптимального режиму дає змогу зменшити мерехтіння під час зміни частоти оновлення в межах відповідного діапазону.

ASUS анонсувала ігрові монітори ROG Strix OLED XG27AQDMG з глянцевою панеллю та ROG Strix XG27UCG з двома режимами роботи

Ігровий монітор ROG Strix OLED XG27AQDMG має роздільну здатність QHD (2560×1440 пікселів) та частоту оновлення зображення 240 Гц. Також згадується про час відгуку 0,03 мс (від сірого до сірого) й сумісність з технологією NVIDIA G-SYNC. Монітор оснащено окремим адаптером, що знижує робочу температуру й зменшує ризик вигоряння OLED-панелі. Крім того, XG27AQDMG оснащений спеціальним радіатором і функціями ASUS OLED Care для додаткового захисту панелі.

ASUS анонсувала ігрові монітори ROG Strix OLED XG27AQDMG з глянцевою панеллю та ROG Strix XG27UCG з двома режимами роботи

ROG Strix XG27UCG – перший у світі 27-дюймовий дворежимний монітор з РК-панеллю. За допомогою гарячої клавіші він дозволяє перемикатися між «рідною» роздільною здатністю 4K з частотою оновлення 160 Гц і роздільною здатністю Full HD з частотою оновлення 320 Гц. 4K-панель типу Fast IPS має щільність 164 пікселів на дюйм і час відгуку 1 мс. Монітор XG27UCG пропонує користувачам різні варіанти підключення, зокрема USB Type-C (DP Alt Mode, Power Delivery), DisplayPort 1.4 та HDMI 2.1.

Читайте також

About Us

Soledad is the Best Newspaper and Magazine WordPress Theme with tons of options and demos ready to import. This theme is perfect for blogs and excellent for online stores, news, magazine or review sites. Buy Soledad now!

Latest Articles

© ProIT. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.