Головна Технології ASUS ROG Phone 8 ─ ігровий смартфон з SoC Snapdragon 8 Gen 3, AMOLED-дисплеєм 165 Гц та функціями штучного інтелекту

ASUS ROG Phone 8 ─ ігровий смартфон з SoC Snapdragon 8 Gen 3, AMOLED-дисплеєм 165 Гц та функціями штучного інтелекту

by host

Окрім ігрових ноутбуків ASUS також привезла на виставку CES 2024 нові ігрові смартфони ROG Phone 8 та ROG Phone 8 Pro. В їхній основі лежить мобільна платформа Snapdragon 8 Gen 3.

Смартфони ASUS ROG Phone 8 та ROG Phone 8 Pro оснащені 6,78-дюймовим AMOLED-дисплеєм Samsung E6 із частотою оновлення 165 Гц. В пристроях використовується система охолодження з функцією Rapid-Cooling Conductor, яка відводить тепло безпосередньо від SoC до задньої кришки.

На задній панелі розташувалась система з трьох камер. Вона складається з 50-мегапіксельної основної камери Sony IMX890 з 6-осьовим стабілізатором Hybrid Gimbal Stabilizer 3.0, 13-мегапіксельної надширококутної камери з лінзами «вільної форми» й 32-мегапіксельної телефотокамери з 3-кратним оптичним масштабуванням і системою оптичної стабілізації зображення.

Ігрову спрямованість смартфонів підкреслює підсвічування Aura RGB Lighting і мінісвітлодіоди Anime Vision. В пристроях реалізовано технологію Dirac Virtuo для навушників, яка забезпечує віртуальний об’ємний звук. Виробник повідомляє про акумулятори місткістю 5500 мА∙год, підтримку бездротового заряджання та захист від пилу та води за стандартом IP68.

Окремо наголошується, що в ASUS ROG Phone 8 та ROG Phone 8 Pro доступні функції на основі штучного інтелекту, зокрема X-Sense 2.0, AI Grabber, семантичний пошук, ШІ-шумозаглушення, фоновий режим та X Capture.

Читайте також

About Us

Soledad is the Best Newspaper and Magazine WordPress Theme with tons of options and demos ready to import. This theme is perfect for blogs and excellent for online stores, news, magazine or review sites. Buy Soledad now!

Latest Articles

© ProIT. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.