Головна Технології ASUS Vivobook S — перший анонсований ноутбук з процесорами Snapdragon X вийде 20 травня

ASUS Vivobook S — перший анонсований ноутбук з процесорами Snapdragon X вийде 20 травня

by host

ASUS повідомила, що представить перший ноутбук з Snapdragon X Elite 20 травня. На презентації виступатимуть спікери Qualcomm та Microsoft. Захід проходитиме віртуально, але про пряму трансляцію не йдеться. Однак ASUS створила спеціальну сторінку для події, яка стане активною 7 травня.

«ASUS сьогодні оголосила подію Next Level. AI Incredible. Захід віртуального запуску відбудеться 20 травня 2024 року об 11:00 за тихоокеанським стандартним часом (20 травня 2024 року о 20:00 за Гринвічем). На цьому довгоочікуваному виключно онлайн-заході буде представлено ультрапортативний ноутбук преміум-класу, який є першим ПК ASUS AI нової ери. Захід, який представлятиме собою співпрацю між Microsoft, Qualcomm і ASUS, відзначає перші комп’ютери зі штучним інтелектом ASUS нової ери, які мають змінити саму структуру обчислень. Це революційне покоління технологій на основі ШІ відкриє нові горизонти в цифровому ландшафт».

Компанія поки не оприлюднила технічні характеристики нового Vivobook S. ASUS підтверджує преміальний сегмент для Vivobook S, а також наявність«інноваційних функції ШІ» та «неперевершену продуктивність». Нажаль, нічого не відомо також і про ціну.

«На Computex 2024 у Тайбеї учасники отримають унікальну можливість на власні очі ознайомитись із лінійкою ПК зі штучним інтелектом ASUS та багато іншого. Ця довгоочікувана подія продемонструє різноманітний асортимент передових продуктів, пропонуючи учасникам зазирнути в майбутнє технологій»

Журналістів запросили на демонстрацію Snapdragon X Elite — випереджає Intel Core Ultra 7-155H, тягне ігри

Джерела: Asus, VideoCardz

Читайте також

About Us

Soledad is the Best Newspaper and Magazine WordPress Theme with tons of options and demos ready to import. This theme is perfect for blogs and excellent for online stores, news, magazine or review sites. Buy Soledad now!

Latest Articles

© ProIT. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.