Головна Технології Asus виготовила молот Тора Мйольнір — це не зброя, а ДБЖ з функцією зарядної станції

Asus виготовила молот Тора Мйольнір — це не зброя, а ДБЖ з функцією зарядної станції

by host

Marvel зробила молот Тора дуже популярним, а Asus показала модель, що працює, на Computex 2024. Щоправда, атакувати когось з Mjolnir не дуже вдала ідея, але в ньому теж є електрика — бо це джерело безперебійного живлення (ДБЖ) та зарядна станція.

Попри те, що джерела безперебійного живлення можуть бути корисними для забезпечення працездатності комп’ютера та пристроїв під час перебоїв у електропостачанні, вони не такі потрібні для більшості, щоб люди думали про них. Mjolnir від Asus розроблений, щоб зацікавити користувачів у ДБЖ, також він пропонує багато додаткових функцій.

ДБЖ «Мйольнір» схожий на перевернутий молот Тора. Насправді «ручка» — це ліхтарик, який заряджається бездротовим способом, коли він знаходиться на основі. У темному будинку під час відключення електроенергії він буде корисним.

«Молот» має чотири електричні розетки, два порти USB Type-A 10 Вт та два порти USB-C, на 100 Вт і 65 Вт. Цифровий дисплей показує, скільки від повного заряду 768 Вт·год залишилося у вбудованому акумуляторі, а також іншу інформацію про споживання пристроїв. Пристрої з підтримкою Qi можуть заряджатися від бездротової зарядки зверху.

Asus виготовила молот Тора Мйольнір — це не зброя, а ДБЖ з функцією зарядної станції

Asus вперше оприлюднила вигляд цього пристрою у квітні, коли можна було подумати, що це першоквітневий жарт. Проте зараз в Україні джерела живлення — це зовсім не смішно, а молот Тора від Asus може стати у пригоді.

Рейтинг кращих зарядних станцій в Україні – Топ 10 популярних моделей

Джерело: Tom`s Hardware

Читайте також

About Us

Soledad is the Best Newspaper and Magazine WordPress Theme with tons of options and demos ready to import. This theme is perfect for blogs and excellent for online stores, news, magazine or review sites. Buy Soledad now!

Latest Articles

© ProIT. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.