Головна Технології ASUS ZenScreen Fold OLED MQ17QH ─ перший у світі портативний монітор із гнучкою OLED-панеллю за ціною $2000

ASUS ZenScreen Fold OLED MQ17QH ─ перший у світі портативний монітор із гнучкою OLED-панеллю за ціною $2000

by host

Під час проведення виставки CES 2024 компанія ASUS продемонструвала портативний монітор ZenScreen Fold OLED MQ17QH. Це перший у світі пристрій із гнучкою OLED-панеллю та спеціальним механізмом, що дозволяє складати й розкладати його.

В розкладеному стані дисплей має діагональ 17,3 дюйма. Це ще далеко від звичних офісних 24 чи 27-дюймових моніторів, проте значно краще, ніж можуть забезпечити ультрапортативні ноутбуки. В ASUS ZenScreen Fold використовується OLED-панель з роздільною здатністю QHD (2560×1920 пікселів). Дисплей здатний відображати 100% відтінків колірного простору DCI-P3 та сертифікований DisplayHDR True Black 500.

Шарнір у формі краплі води забезпечує плавну зміну кутів огляду. Стандартний порт для штатива дозволяє адаптуватися до різних варіантів встановлення. Для підключення джерел сигналу доступні інтерфейси mini-HDMI й два порти USB-C. Також є аудіо роз’єм 3,5 мм. Пристрій має товщину 9,7 мм (у найтоншому місці в розкладеному стані) та вагу 1,2 кг. Він постачається із захисним дорожнім футляром.

Ціна ASUS ZenScreen Fold OLED MQ17QH заявлена на рівні $2000.

Читайте також

About Us

Soledad is the Best Newspaper and Magazine WordPress Theme with tons of options and demos ready to import. This theme is perfect for blogs and excellent for online stores, news, magazine or review sites. Buy Soledad now!

Latest Articles

© ProIT. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.