Головна Технології Автономні автомобілі можуть допустити на дороги Великої Британії до 2026 року, — міністр

Автономні автомобілі можуть допустити на дороги Великої Британії до 2026 року, — міністр

by host

Автономні (самокеровані) автомобілі можуть з’явитися на деяких британських дорогах до 2026 року, заявив міністр транспорту Марк Харпер.

Наразі автомобілі з технологією повного автономного водіння не дозволені на дорогах Британії, але урядове законодавство про автоматичні транспортні засоби (AV) проходить через парламент, а це означає, що правова база для них повинна бути створена до кінця 2024 року, передає Reuters.

Ймовірно, вже до 2026 року люди почнуть бачити деякі елементи щодо автомобілів, які мають здатність до повноцінно самостійного водіння. Це буде поступово… тому будуть компанії, які розгортатимуть її для використання в певних місцях.

— Марк Харпер.

Критики технології, яка була випробувана в США, кажуть, що автомобілі можуть спричинити аварії, а в Каліфорнії регулятори наказали підрозділу безпілотних автомобілів General Motors Cruise прибрати свої машини з доріг штату після нещасного випадку в жовтні.

Роботаксі Cruise позбавили дозволу на роботу в Каліфорнії — після наїзду на пішохода

Згідно із законом, оголошеним у листопаді, Британія планує, що виробники, а не власники безпілотних автомобілів, нестимуть юридичну відповідальність за будь-які аварії, і уряд заявив, що законопроєкт захистить користувачів і сприятиме безпеці в аудіоіндустрії.

BYD отримав умовну ліцензію на тестування автономного водіння (L3) на швидкісних дорогах

Читайте також

About Us

Soledad is the Best Newspaper and Magazine WordPress Theme with tons of options and demos ready to import. This theme is perfect for blogs and excellent for online stores, news, magazine or review sites. Buy Soledad now!

Latest Articles

© ProIT. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.