Головна Технології Батарея Microsoft Surface Laptop з Snapdragon X Elite не втратила жодного відсотка за 10 годин сну — свідчення користувача

Батарея Microsoft Surface Laptop з Snapdragon X Elite не втратила жодного відсотка за 10 годин сну — свідчення користувача

by host

Батареї ноутбуків з Windows завжди розряджалися навіть з закритою кришкою в режимі очікування. Microsoft, схоже, не звертала на це уваги, але це змінилося у Surface Laptop з процесором Qualcomm Snapdragon X Elite. Хоча можна звинувачувати відсутність удосконалень програмного забезпечення, важливим фактором також була неефективність традиційної системної логіки.

Один з власників нового Microsoft Surface Laptop 7 дивується автономності ноутбука в X Twitter. Із закритою кришкою, переходячи у режим сну, пристрій може працювати годинами без втрати жодного відсотка заряду. У повідомленні Паркер Бертон каже, що кількість енергії в батареї залишилася незмінною протягом 10 годин.

Батарея Microsoft Surface Laptop 7 з Snapdragon X Elite не втратила жодного відсотка за 10 годин сну — свідчення користувача

Якщо не обрати інших налаштувань, коли кришка ноутбука з Windows закрита, він автоматично переходить у сплячий стан, який має бути режимом надзвичайно низького енергоспоживання. Лептоп повертається до свого попереднього стану, коли кришку відкривають. Проблема полягає в тому, що ця функція не працює належним чином. Незліченна кількість користувачів на Reddit та інших форумах постійно скаржаться на це явище.

Поки незрозуміло, чи поводяться так само інші ноутбуки з Snapdragon X Elite. Але якщо так, це вагомий стимул для придбання нового ноутбука. Втім, фактором, що стримує продаж Copilot+ PC є доволі висока їхня ціна, яку багато хто вважає такою, що не виправдовується наявною продуктивністю та автономністю.

Microsoft представила новий Surface Pro — OLED та Snapdragon X Elite від $1500, РК та X Plus за $999

Джерело: Wccftech

Читайте також

About Us

Soledad is the Best Newspaper and Magazine WordPress Theme with tons of options and demos ready to import. This theme is perfect for blogs and excellent for online stores, news, magazine or review sites. Buy Soledad now!

Latest Articles

© ProIT. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.