Головна Технології Boeing каже, що місія Starliner «йде добре» — попри те, що два астронавти застрягли на МКС

Boeing каже, що місія Starliner «йде добре» — попри те, що два астронавти застрягли на МКС

by host

Перший комерційний космічний корабель Boeing Starliner з екіпажем залишається на Міжнародній космічній станції без підтвердженої дати повернення. Boeing наразі проводить контроль пошкоджень.

Астронавти NASA Бутч Вілмор та Суні Вільямс полетіли на космічному кораблі Boeing Starliner 5 червня після серії технічних затримок. Вони повинні були залишитися в космосі від 8 до 10 днів. Однак через 12 днів після прибуття екіпажу Boeing відклав повернення корабля до 26 червня.

У п’ятницю було оголошено про ще одну затримку. Компанія заявила, що їй потрібен додатковий час, щоб запланувати два виходи у відкритий космос і оцінити проблеми на борту після п’яти витоків гелію. Boeing каже, що затримки не вважаються помилкою: «Це тестовий політ. Місія все ще триває, і вона йде добре». Представник компанії повідомив, що вона розширила місію, щоб зібрати більше даних про витоки гелію.

Гелієві системи та двигуни розташовані в службовому модулі космічного корабля, який викидається та згорає в атмосфері під час приземлення, що перешкоджає проведенню аналізу несправностей на Землі. Наразі витоки усунені та не становлять небезпеки для повернення астронавтів чотири з п’яти двигунів корабля працюють нормально.

У Boeing кажуть, що нова дата повернення буде визначена після другого виходу у відкритий космос 2 липня. Екіпаж не має потреби негайно залишати станцію: на орбіті є багато запасів, а графік роботи станції відносно відкритий до середини серпня.

Деякі літаки Boeing можуть просто «розвалитися» в повітрі – колишній інженер компанії

Джерело: Busines Insider

Читайте також

About Us

Soledad is the Best Newspaper and Magazine WordPress Theme with tons of options and demos ready to import. This theme is perfect for blogs and excellent for online stores, news, magazine or review sites. Buy Soledad now!

Latest Articles

© ProIT. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.