Головна Технології Бос OpenAI Сем Альтман каже, що світу «не потрібна ще одна копія Google», бо це «нудно»

Бос OpenAI Сем Альтман каже, що світу «не потрібна ще одна копія Google», бо це «нудно»

by host

Натомість розробники мають зосередитись на створенні нових способів пошуку та аналізу інформації для людей.

Генеральний директор OpenAI Сем Альтман каже, що не зацікавлений у перемозі над Google у пошуковому бізнесі.

«Я вважаю, що це нудно. Маю на увазі, якщо питання полягатиме в тому, чи можемо ми створити кращу за Google пошукову систему, то ми повинні піти. Люди мають використовувати кращий продукт», — сказав Альтман Лексу Фрідману у відповідь на порівняння ChatGPT з Google Пошуком.

Сем пояснив, що його у першу чергу цікавить не створення нової версії Google, а пошук «набагато кращого способу знаходити, синтезувати та використовувати інформацію».

«Я не думаю, що світу потрібна ще одна копія Google», — сказав Альтман.

Google нині просуває свою велику мовну модель Gemini, яку після запуску не оминули скандали — чатбот помилково генерував на зображеннях раси людей, не зважаючи на історичний контекст, і зрештою опцію призупинили. Вчора стало відомо, що техногігант веде перемовини з Apple — з приводу потенційної інтеграції функцій Gemini в iPhone.

Читайте також

About Us

Soledad is the Best Newspaper and Magazine WordPress Theme with tons of options and demos ready to import. This theme is perfect for blogs and excellent for online stores, news, magazine or review sites. Buy Soledad now!

Latest Articles

© ProIT. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.