Головна Технології CEO NVIDIA попрацював кур’єром — Дженсен Хуанг доставив Сему Альтману з OpenAI перший прискорювач ШІ DGX H200

CEO NVIDIA попрацював кур’єром — Дженсен Хуанг доставив Сему Альтману з OpenAI перший прискорювач ШІ DGX H200

by host

Генеральний директор NVIDIA Дженсен Хуанг особисто доставив перший у світі екземпляр прискорювача штучного інтелекту DGX H200 до Сема Альтмана та Грега Брокмана з OpenAI. Тріо поділилося X Twitter фотографією на пам’ять.

Новий сервер ШІ DGX H200 складений зі спеціалізованих графічних процесорів GPU H200 Tensor Core. Порівняно з попередником H100, новий GPU наростив пам’ять майже вдвічі, до 141 ГБ за швидший у півтора раза з 4,8 ТБ/с (80 ГБ та 3,3 ТБ/с у H100). NVIDIA називає його найшвидшим процесором у світі для ШІ, і з цим важко сперечатися.

Хуан підписав комп’ютер: «Для просування штучного інтелекту, обчислення та людства». Подія нагадує сцену з 2016 року, коли Хуанг доставив перший у світі сервер DGX-1 був переданий Ілону Маску. Маск, який тоді був співзасновником OpenAI, отримав DGX-1, підписаний Хуангом як «Майбутнє обчислювальної техніки та людства». В OpenAI назвали DGX-1 подарунком, який прискорив їхні дослідження на тижні. Величезний стрибок у продуктивності з боку DGX H200 теж може істотно вплинути на прискорення обчислень.

Втім, зараз Маск подає до суду на OpenAI. Він стверджує, що розриває їхній засновницький контракт через перетворення OpenAI з некомерційної компанії на комерційну, а також у посиленні потенційної небезпеки від штучного загального інтелекту (AGI), називаючи перспективу AGI «серйозною загрозою для людства».

NVIDIA представила архітектуру Blackwell, GPU B200 на ній, інтерфейс NVLINK 7.2T, сервери та суперкомп’ютери

Джерело: Tom`s Hardware

Читайте також

About Us

Soledad is the Best Newspaper and Magazine WordPress Theme with tons of options and demos ready to import. This theme is perfect for blogs and excellent for online stores, news, magazine or review sites. Buy Soledad now!

Latest Articles

© ProIT. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.