Головна Технології Чатбот, який подався на вибори у Великій Британії, виявився реальною людиною

Чатбот, який подався на вибори у Великій Британії, виявився реальною людиною

by host

Марк Метлок, кандидат на британські вибори від правої партії Reform UK, уточнив, що він реальна людина, а не бот зі штучним інтелектом, як дехто підозрював.

Можливо, винною була занадто гладенька шкіра на зображеннях з передвиборчої кампанії або той факт, що Метлок, пропустив таку важливу подію, як підрахунок голосів, — але на початку цього тижня у гілці в X Twitter стали сумніватися, чи існує Метлок взагалі. «Ми можемо бути на порозі величезного скандалу», — йдеться у дописі.

Таку можливість не можна було одразу виключати. Під час цих виборів керівник компанії штучного інтелекту використовував ШІ-персону, щоб балотуватися до парламенту Великобританії. Він з тріском програв, набравши лише 179 голосів.

Метлок, однак, є кандидатом-людиною, який, як виявилось, був дуже хворий під час виборів.

«Я захворів на пневмонію за три дні до ночі виборів, я займався спортом, приймав вітаміни, щоб я міг бути присутнім, але це було просто неможливо. У ніч виборів я навіть не міг стояти», — сказав він The Independent.

Метлок надав виданню оригінальне фото, використання якого привернуло увагу. Він каже, що тло було видалено, а колір його краватки змінено. На фото справді присутній той самий гумовий, дивовижний вигляд, який почали асоціювати зі штучним інтелектом.

Чатбот, який подався на вибори у Великій Британії, виявився реальною людиною

Як зазначає The Guardian, деякі кандидати від Reform UK майже не розповідали про себе в інтернеті, що, ймовірно, посилило спекуляції щодо Метлока. Отже, якщо хтось планує балотуватися на виборах найближчим часом, слід активніше зустрічатися з виборцями, брати участь у необхідних процедурах та не надто захоплюватися редагуванням фото.

Команда кандидата в президенти США Рона ДеСантіса використала діпфейк у кампанії проти Дональда Трампа

Джерело: The Independent

Читайте також

About Us

Soledad is the Best Newspaper and Magazine WordPress Theme with tons of options and demos ready to import. This theme is perfect for blogs and excellent for online stores, news, magazine or review sites. Buy Soledad now!

Latest Articles

© ProIT. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.