Головна Технології ChatGPT розкриває конфіденційні дані, якщо його змусити безперервно повторювати слова — однак сам чатбот каже, що це «‎незаконно»

ChatGPT розкриває конфіденційні дані, якщо його змусити безперервно повторювати слова — однак сам чатбот каже, що це «‎незаконно»

by host

Під час експерименту дослідники попросили ChatGPT без упину повторювати прості слова і він «‎ненавмисно» розкрив особисту інформацію людей, яка містилась у його навчальних даних — як-от номери телефонів, адреси електронної пошти та дати народження.

Згідно з 404 Media та Engadget, подібні прохання «безперервної вимови слів‎» заборонені умовами обслуговування чатботів, принаймні так каже сам ChatGPT.

«Цей вміст може порушувати нашу політику щодо вмісту або умов використання», — відповів ChatGPT на запит вічно повторювати слово «hello». «Якщо ви вважаєте, що це помилка, надішліть свій відгук — ваш внесок допоможе нашим дослідженням у цій галузі».

Водночас якщо переглянути політику OpenAI щодо вмісту — рядків про заборону безперервного відтворення слів там не знайти. В «Умовах використання» компанія зазначає, що клієнти не можуть «використовувати будь-який автоматизований або програмний метод для вилучення даних», але просте спонукання ChatGPT вічно повторювати слово не є автоматизацією чи програмуванням.

OpenAI, яка ще оговтується від потрясінь зі зміною влади в компанії, поки не відповіла на запит про коментарі.

Google відкладає запуск Gemini AI — некстген-моделі штучного інтелекту, яка мала «‎перевершити» ChatGPT

Читайте також

About Us

Soledad is the Best Newspaper and Magazine WordPress Theme with tons of options and demos ready to import. This theme is perfect for blogs and excellent for online stores, news, magazine or review sites. Buy Soledad now!

Latest Articles

© ProIT. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.