Головна Технології ChatGPT став доступним для всіх користувачів Mac

ChatGPT став доступним для всіх користувачів Mac

by host

Популярний застосунок ChatGPT від OpenAI став доступним для всіх користувачів Mac. До цього користуватися застосунком на Mac могли тільки користувачі з підпискою ChatGPT Plus.

Після інсталяції ChatGPT потрібно натиснути на клавіатурі Option + Space, після чого відкриється інтерфейс чату, в якому й можна поставити запитання.

ChatGPT для Mac повинен полегшити користувачам доступ до ШІ і зможе відповідати на запитання про електронну пошту, робити скриншоти.

Також можна буде розмовляти з ChatGPT зі свого робочого столу і шукати свої минулі розмови.

Крім того, користувачі зможуть завантажувати файли та інші фотографії через додаток для macOS і просити резюмувати якийсь довгий текст.

Існує й вбудований режим для голосових розмов із ChatGPT.

OpenAI зробив останню версію ChatGPT, GPT-4o, доступною безкоштовно, але для обмеженої кількості запитів.

Читайте також

About Us

Soledad is the Best Newspaper and Magazine WordPress Theme with tons of options and demos ready to import. This theme is perfect for blogs and excellent for online stores, news, magazine or review sites. Buy Soledad now!

Latest Articles

© ProIT. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.