Головна Технології чип M2, додаткова 13-дюймова версія та підтримка Apple Pencil Hover

чип M2, додаткова 13-дюймова версія та підтримка Apple Pencil Hover

by host

Під час проведення презентації Let Loose компанія Apple оновила свій планшет iPad Air. Вперше ця серія представлена в моделях з двома різними розмірами дисплея – на додачу до стандартної 11-дюймової версії компанія також підготувала 13-дюймовий варіант.

Обидві версії використовують процесор Apple M2. Він забезпечує приріст продуктивності до 50% у порівнянні з M1. iPad Air 2024 року отримали в базовій версії сховище місткістю 128 ГБ – вдвічі більше у порівнянні з моделлю 2022 року. Топова версія може похвалитися сховищем місткістю 1 ТБ. Як і раніше, новинки використовують сенсор Touch ID в кнопці живлення.

Apple оновила iPad Air: чип M2, додаткова 13-дюймова версія та підтримка Apple Pencil Hover

Користувачам пропонуються стерео динаміки у верхній та нижній частинах корпусу, одиночна 12-мегапіксельна основна камера та 12-мегапіксельна фронтальна камера. Остання розміщена в довгій грані корпусу. Ще одним нововведенням в iPad Air стала підтримка функції Apple Pencil Hover, яка раніше була ексклюзивною для лінійки iPad Pro. Водночас дві нові версії iPad Air можуть використовувати наявні аксесуари Apple Magic Keyboard для iPad Pro.

Apple оновила iPad Air: чип M2, додаткова 13-дюймова версія та підтримка Apple Pencil Hover

Нові планшети iPad Air 2024 року вже доступні для замовлення на сайті Apple. Ціна базової 11-дюймової моделі починається з $599, а за 13-дюймову версію доведеться викласти від $799. На вибір користувачів пропонуються блакитний, фіолетовий, жовтий (зоряне світло) та космічний сірий кольори.

Джерело: The Verge

Читайте також

About Us

Soledad is the Best Newspaper and Magazine WordPress Theme with tons of options and demos ready to import. This theme is perfect for blogs and excellent for online stores, news, magazine or review sites. Buy Soledad now!

Latest Articles

© ProIT. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.