Головна Технології Cocreator від Microsoft — «друге дихання» для Paint і офіційний генератор зображень для пристроїв PC Copilot+

Cocreator від Microsoft — «друге дихання» для Paint і офіційний генератор зображень для пристроїв PC Copilot+

by host

Paint нарешті офіційно отримує генератор зображень на основі ШІ, але доступним він буде не для всіх.

Microsoft анонсувала функцію Cocreator — поки як ексклюзивну для пристроїв PC Copilot+ (свої моделі вже анонсували Asus і Dell зокрема). Завдяки «алгоритмам на основі дифузії» інструмент може генерувати зображення на основі текстових підказок, а також ваших власних дудлів у програмі Paint.

Компанія вже експериментувала з ШІ-генератором зображень в Paint, а ранні версії Cocreator були доступні для розробників і Windows Insiders з осені. З появою PC Copilot+ функція стає офіційною.

Під час демонстрації на заході Surface Microsoft продемонструвала, як Cocreator поєднує ваші власні малюнки з текстовими підказками для створення зображення. Існує також «повзунок креативності», який дозволяє контролювати, наскільки ШІ може переважати на тлі вашого оригінального мистецтва.

Серед інших новинок для PC Copilot+: функція Recall, що дозволяє ПК записувати усі ваші дії та відтворювати за запитом; Live Captions — перетворює вимовлені слова на англійські субтитри на екрані; а також інструмент для відео- та аудіодзвінків Windows Studio Effects з фільтрами для фону, регулюванням освітлення, шумозаглушенням та телесуфлером.

Читайте також

About Us

Soledad is the Best Newspaper and Magazine WordPress Theme with tons of options and demos ready to import. This theme is perfect for blogs and excellent for online stores, news, magazine or review sites. Buy Soledad now!

Latest Articles

© ProIT. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.