Головна Технології Convai та Nvidia «‎оживляють» NPC в іграх за допомогою штучного інтелекту — із реалістичнішими діалогами, анімацією та діями

Convai та Nvidia «‎оживляють» NPC в іграх за допомогою штучного інтелекту — із реалістичнішими діалогами, анімацією та діями

by host

Ви коли-небудь дратувались від того, як неігрові персонажі в іграх постійно повторюють однакові промови? З новою технологією Nvidia зовсім скоро цього можна уникнути.

Технологія Avatar Cloud Engine (ACE), вперше продемонстрована Convai та Nvidia на виставці Computex 2023 у Тайбеї, а нині і її оновлена версія, представлена на CES 2024 у Лас-Вегасі, виводять NPC в іграх на новий рівень за допомогою штучного інтелекту. Модель Audio2Face забезпечує найкращу в галузі синхронізацію губ і анімацію обличчя, тоді як Riva — високоякісні можливості перетворення мови в текст з низькою затримкою.

Персонажі завдяки ACE можуть вести оригінальні діалоги, керуватися складними інструкціями (наприклад, діставати предмети, стежити за гравцями та виконувати завдання), демонструвати емоційну обізнаність і брати участь в «‎органічних взаємодіях».

«NPC взаємодіють один з одним, навіть коли гравець не працює, пропонуючи незліченну кількість варіантів того, як ці персонажі сприймають навколишнє середовище та взаємодіють із ним», — уточнюється в пресрелізі.

Поки що не ясно, які ігри включатимуть ці типи створених штучним інтелектом NPC, але Nvidia та Convai хваляться, що технологія буде «плавно» інтегруватися з ігровими рушіями, такими як Unreal Engine і Unity.

Читайте також

About Us

Soledad is the Best Newspaper and Magazine WordPress Theme with tons of options and demos ready to import. This theme is perfect for blogs and excellent for online stores, news, magazine or review sites. Buy Soledad now!

Latest Articles

© ProIT. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.