Головна Технології Cooler Master показала 57” вигнутий ігровий монітор VA Mini-LED

Cooler Master показала 57” вигнутий ігровий монітор VA Mini-LED

by host

Для монітора Cooler Master GP57ZS, показаного на Computex 2024, знадобиться дійсно великий робочий стіл. Вигнутий широкоформатний монітор має діагональ 57 дюймів.

Повне занурення: Cooler Master показала 57” вигнутий ігровий монітор VA Mini-LED

Велетенський монітор для ігор, створений за технологією VA Mini-LED, має роздільну здатність 7680 x 2160 (подвійні 4K) та кривину 1000R. Дисплей передає 98% колірного простору DCI-P3. На жаль, поки невідомі такі його характеристики як частота оновлення та роз’єми.

Повне занурення: Cooler Master показала 57” вигнутий ігровий монітор VA Mini-LED

 

За твердженням компанії, мінісвітлодіодне підсвічування з 2304 зонами контрастності та широка колірна гама повинні підвищити рівень занурення та допоможуть «загубитися в барвистих світах». TechPowerUp припускає, що Cooler Master GP57ZS має таку ж саму матрицю, що й останні подібні монітори Samsung та Acer.

Повне занурення: Cooler Master показала 57” вигнутий ігровий монітор VA Mini-LED

На цей час Cooler Master GP57ZS все ще у розробці і є демонстрацією можливостей. Компанія каже, що це доказ концепції для кількох допоміжних технологій, таких як новий спеціальний радіатор (так, монітор потребує охолодження), нова звукова система та нова естетика дизайну. Невідомо, коли його можна буде придбати, але сайт Cowcotland  стверджує, що монітор коштуватиме $2000.

Нові монітори Acer Predator X27U F3, X34 X5 і X32 X3 — OLED, G-SYNC та FreeSync, до 480 Гц

Джерело: Tom`s Hardware

Читайте також

About Us

Soledad is the Best Newspaper and Magazine WordPress Theme with tons of options and demos ready to import. This theme is perfect for blogs and excellent for online stores, news, magazine or review sites. Buy Soledad now!

Latest Articles

© ProIT. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.