Головна Технології Copilot в Microsoft 365 запропонує доступ до GPT-4 Turbo «без обмежень» та покращену генерацію зображень

Copilot в Microsoft 365 запропонує доступ до GPT-4 Turbo «без обмежень» та покращену генерацію зображень

by host

Бізнес-абоненти Microsoft 365 зможуть використовувати GPT-4 Turbo через Copilot (асистент з ШІ) без щоденних обмежень на кількість сеансів.

Випробувати останню модель OpenAI відтепер можна у мобільній програмі Copilot, в Інтернеті, у Windows та Edge в межах вартості ціни за помічника з ШІ в Microsoft 365 у $30 за користувача на місяць, повідомляє The Verge.

GPT-4 Turbo буде доступний у Microsoft 365 Copilot як для вебзапитів, так і для використання робочих даних, як-от запитів до електронних листів, документів, зустрічей тощо. Остання модель OpenAI підтримує до 300 сторінок тексту в одному запиті.

Так само Microsoft запропонує покращені можливості для створення зображень в Microsoft Designer для бізнес-підписників на Copilot для Microsoft 365. Раніше компанія передбачала ліміт до 15 запитів на день — тоді як вже з цього місяця його збільшать до 100 на день. 

Функція Microsoft Designer використовує модель OpenAI DALL-E 3.

Баг Copilot в Edge: у відповідь на питання “Що ти маєш на увазі” англійською чатбот розповідав про гору Еверест

Читайте також

About Us

Soledad is the Best Newspaper and Magazine WordPress Theme with tons of options and demos ready to import. This theme is perfect for blogs and excellent for online stores, news, magazine or review sites. Buy Soledad now!

Latest Articles

© ProIT. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.