Головна Технології Denuvo пояснює необхідність DRM-захисту в іграх

Denuvo пояснює необхідність DRM-захисту в іграх

by host

Схоже, компанія Denuvo розпочала масштабну PR-кампанію, щоб покращити свій імідж серед геймерів після численних скарг на їхній DRM-захист.

Менеджер продукту Андреас Ульманн в інтерв’ю Rock Paper Shotgun визнав складність ситуації:

«Я сам геймер, тому знаю, про що говорю. Геймерам справді важко побачити миттєву користь від того, що розробник чи видавець використовує наші послуги захисту від піратства. Наш захист просто працює, і пірати не можуть грати в захищені ігри — саме це, разом з відсутністю очевидних переваг, створює негативну репутацію».

За даними нового дослідження, піратство може забрати майже 20% доходу від гри. Ульманн пояснює, що видавці витрачають сотні мільйонів на розробку ААА-проєктів і шукають «страховку» у вигляді Denuvo. На його думку, успішність гри впливає на тривалість підтримки, кількість оновлень та ймовірність появи продовження.

Щодо скарг на вплив Denuvo на продуктивність ігор, Ульманн підтвердив проблеми з Tekken 7. Проте він наголосив, що серед 60–70 ігор, які щороку отримують захист Denuvo, подібні випадки трапляються рідко.

Компанія створила Discord-канал для спілкування з гравцями, але через велику кількість негативних коментарів адміністратори змушені регулярно закривати та відкривати обговорення.

Тим часом навіть великі видавці відмовляються від послуг Denuvo. Нещодавно EA анонсувала, що Dragon Age: The Veilguard вийде без DRM-захисту, пояснивши це довірою до гравців.

Denuvo стверджує, що її система DRM-захисту не знижує продуктивність ігор

Джерело: Gamesradar

Читайте також

About Us

Soledad is the Best Newspaper and Magazine WordPress Theme with tons of options and demos ready to import. This theme is perfect for blogs and excellent for online stores, news, magazine or review sites. Buy Soledad now!

Latest Articles

© ProIT. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.