Головна Технології Діпфейк фіндиректора компанії наказав працівнику виплатити $25 млн шахраям

Діпфейк фіндиректора компанії наказав працівнику виплатити $25 млн шахраям

by host

За даними поліції Гонконгу, шахраї змусили фінансового працівника багатонаціональної корпорації виплатити $25 млн з використанням діпфейк-відео фінансового директора. Також у «відеоконференції» брали участь кілька інших «співробітників», які теж виявилися діпфейками.

Працівник відчув неладне після того, як отримав повідомлення нібито від головного фінансового директора компанії, що базується в Великій Британії. Спочатку він подумав, що це звичайний фішинг, оскільки в електронному листі йшлося про необхідність проведення таємної транзакції.

Проте сумніви були відкинуті після відеодзвінка, під час якого інші присутні здавалися реальними колегами. Вважаючи, що всі інші учасники розмови були справжніми, працівник погодився переказати 200 млн гонконзьких доларів – близько $25,6 млн.

Поліція Гонконгу повідомила, що здійснила шість арештів у зв’язку з подібними шахрайствами за останній час. За даними поліції, щонайменше 20 разів штучний інтелект використовувався для обману програм розпізнавання облич шляхом імітації людей, зображених на посвідченнях особи. Вісім викрадених гонконзьких посвідчень особи були використані для оформлення 90 заявок на позику та реєстрації 54 банківських рахунків у період з липня по вересень минулого року.

Афера за участю фальшивого фінансового директора була виявлена ​​лише тоді, коли співробітник пізніше звернувся в головний офіс корпорації. Поліція Гонконгу не розкрила, про яку компанію йдеться, а також інших деталей справи.

Діпфейки для підпису. Нейромережа миттєво генерує рукописний текст — використовуючи базу даних з почерками понад 200 людей

Джерело: CNN

Читайте також

About Us

Soledad is the Best Newspaper and Magazine WordPress Theme with tons of options and demos ready to import. This theme is perfect for blogs and excellent for online stores, news, magazine or review sites. Buy Soledad now!

Latest Articles

© ProIT. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.