Головна Технології для створення ШІ, моделювання ШІ та запуску ШІ

для створення ШІ, моделювання ШІ та запуску ШІ

by host

На цьогорічному заході Siggraph Дженсен Хуанг з NVIDIA годину спілкувався з Wired щодо NVIDIA, RTX та AI. Серед іншого він сказав, що в майбутньому для систем штучного інтелекту знадобиться втричі більше комп’ютерів.

Про це розповідає ProIT

Голова NVIDIA зазначив, що світ штучного інтелекту зараз відходить від своєї початкової фази та рухається до наступної, яку він назвав «корпоративною хвилею». Після цього настає «фізична хвиля». Він уточнив, що будуть потрібні три комп’ютери: один для створення ШІ, інший для моделювання та вдосконалення ШІ, і третій — для запуску самого ШІ.

«Це проблема трьох комп’ютерів. Ви знаєте, проблема трьох тіл, і вона така неймовірно складна, і ми створили три комп’ютери для цього».

Хуанг мав на увазі низку апаратних та програмних пакетів NVIDIA, починаючи від серверів DGX H100 для створення ШІ, вбудованих комп’ютерів Jetsen для симуляції ШІ, а також робочих станцій і серверів, які використовують графічні процесори Omniverse та RTX для запуску ШІ.

Чи справді знадобляться три комп’ютери для ШІ? Навіть компанії, які справді хочуть інтегрувати штучний інтелект у свою основну діяльність, не можуть не думати про потенційну вартість та складність використання й оплати трьох рівнів продуктів NVIDIA. Виробник апаратних засобів зараз отримує найбільшу вигоду з технологій штучного інтелекту і хоче робити це в майбутньому, тому до подібних заяв варто ставитися критично.

Стартап Etched анонсував найпотужніший чип для ШІ Sohu за принципом ASIC — 8 таких нібито замінять 160 NVIDIA H100

Джерело: PC Gamer

Читайте також

About Us

Soledad is the Best Newspaper and Magazine WordPress Theme with tons of options and demos ready to import. This theme is perfect for blogs and excellent for online stores, news, magazine or review sites. Buy Soledad now!

Latest Articles

© ProIT. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.