Головна Технології До 100 повідомлень, як одне — у Viber запустили функцію «стислий виклад чату» на основі технології OpenAI

До 100 повідомлень, як одне — у Viber запустили функцію «стислий виклад чату» на основі технології OpenAI

by host

Нова функція в Viber дозволить не перечитувати десятки повідомлень в групових чатах, а просто переглянути стислий зміст.

Функція працює на базі штучного інтелекту OpenAI. З квітня стислий виклад чату був доступний у Viber 10% користувачів як тест, а відсьогодні його запускають для всіх у безплатній версії.

Технологія наразі може проаналізувати від 5 до 100 непрочитаних повідомлень в групових чатах, виокремивши з них ключову інформацію в одному повідомленні. Приклад в компанії надали, використовуючи гіпотетичний чат між сусідами Кайдашів з повісті Івана Нечуя-Левицького:

Серед інших нових функцій для групових чатів:

  • Закріплені повідомлення (щоб закріпити повідомлення: натисніть та утримуйте повідомлення → оберіть «Закріпити»);
  • Пошук в чаті (натисніть на назву обраного чату → оберіть «Пошук у чаті»);
  • Повідомлення, що зникають (щоб увімкнути: натисніть плюс  → оберіть «Зникомі повідомлення» → виберіть, як довго повідомлення залишатиметься видимим → введіть повідомлення й натисніть «Надіслати»).

Rakuten Viber призначив Country Director в Україні — ним став екс-керівник AIN.UA Ілля Бошняков

Читайте також

About Us

Soledad is the Best Newspaper and Magazine WordPress Theme with tons of options and demos ready to import. This theme is perfect for blogs and excellent for online stores, news, magazine or review sites. Buy Soledad now!

Latest Articles

© ProIT. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.