Головна Технології другий тестовий політ SpaceX Starship — ключові моменти в 4K

другий тестовий політ SpaceX Starship — ключові моменти в 4K

by host

SpaceX, яка раніше за рішенням Ілона Маска відмовилася від трансляцій запусків у YouTube на користь Twitter (нині, прости боже, X), опублікувала у своєму YouTube-каналі відео другого тестового польоту Starship. Це відео з категорії тих, які можна переглядати дуже багато разів.

Відео SpaceX тривалістю трохи менш як 2 хвилини доповнює вже чималу колекцію фото та відео цього, безумовно, важливого запуску. Ролик є компіляцією ключових моментів тестової місії Starship IFT-2 з різних ракурсів; матеріал, отриманий за допомогою камер у повітрі та на землі, доступні у надвисокій роздільній здатності — аж до 4К.  Це додатковий привід ще раз пригадати, як це було, помилуватися неймовірно деталізованими кадрами rocket porn у чистому вигляді, який навіть перевершує CGI-ролики, що виходили раніше, і ще раз порадіти успіхам команди SpaceX, яка активно працює над прокладанням всьому людству шляху на Місяць, Марс та інші планети/супутники. Власне, ось саме відео:

18 листопада Starship здійснив другий орбітальний політ — випробування найбільшої та найпотужнішої в історії ракети-носія сміливо можна визнати частково успішними попри драматичний фінал з двома вибухами (спочатку rapid unscheduled disassembly стався з Super Heavy, а потім така ж участь спіткала Starship). Маск раніше казав, що наступний політ Starship відбудеться вже за місяць-два — і під час цього запуску SpaceX планують випробувати наступну ключову технологію, а саме провести демонстрацію перекачування палива (між малим баком у носовій частині та основним паливним баком). Тож з нетерпінням чекаємо третій тестовий запуск Starship, а детальний розбір другого випробування та статусу програми розробки найпотужнішої в історії системи космічного запуску багаторазового використання — в окремому матеріалі на сайті.

Читайте також

About Us

Soledad is the Best Newspaper and Magazine WordPress Theme with tons of options and demos ready to import. This theme is perfect for blogs and excellent for online stores, news, magazine or review sites. Buy Soledad now!

Latest Articles

© ProIT. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.