Головна Технології Двоє студентів хакнули мільйони пральних машин, щоб безплатно прати білизну

Двоє студентів хакнули мільйони пральних машин, щоб безплатно прати білизну

by host

Двоє студентів Каліфорнійського університету в Санта-Крузі знайшли в системі безпеки пральних машин вразливості, які дозволяють безплатно прати білизну.

Про це розповів TechCrunch.

Двоє студентів, Олександр Шербрук і Яков Тараненко, використовували API, щоб віддалено керувати пральними машинами компанії CSC ServiceWorks.

CSC ServiceWorks — досить велика компанія. Має більше мільйона пралень і торгових автоматів, які працюють у коледжах, багатоквартирних будинках, пральнях тощо в США, Канаді та Європі.

Студенти попередили компанію про вразливість ще у січні. Але CSC ServiceWorks просто тихо знищила їхні фальшиві мільйони.

Саме відсутність відповіді спонукала їх розповісти іншим про ці вразливості.

Вразливість криється в API, який використовується мобільним застосунком CSC Go. Шербрук і Тараненко виявили, що сервери CSC можна обманом змусити прийняти команди, які змінюють баланс їхніх рахунків, оскільки будь-які перевірки безпеки виконуються програмою на пристрої користувача та автоматично довіряються серверам CSC.

Також є доступний список команд, який дозволяє підключатися до всіх пральних машин онлайн.

Favbet Tech – це ІТ-компанія зі 100% українською ДНК, що створює досконалі сервіси для iGaming і Betting з використанням передових технологій та надає доступ до них. Favbet Tech розробляє інноваційне програмне забезпечення через складну багатокомпонентну платформу, яка здатна витримувати величезні навантаження та створювати унікальний досвід для гравців. IT-компанія входить у групу компаній FAVBET.

Читайте також

About Us

Soledad is the Best Newspaper and Magazine WordPress Theme with tons of options and demos ready to import. This theme is perfect for blogs and excellent for online stores, news, magazine or review sites. Buy Soledad now!

Latest Articles

© ProIT. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.