Головна Технології Експансія ChatGPT змушує Chegg.com звільняти в Україні

Експансія ChatGPT змушує Chegg.com звільняти в Україні

by host

Американська освітня платформа Chegg.com проводить масові звільнення персоналу. Зокрема, під скорочення потрапили й українські фахівці.

Про це повідомив пов’язаний з DOU телеграм-канал «Підслухано в ІТ».

«Виявляється, у Chegg були співробітники й в України (ми не знали). Команда близько 25 людей. Частина працювала через аутстаф, частина — прямі контракти. Половина — розробники, ще були ейчари, девопси, QA і сапорт», — сказано в повідомленні.

Зокрема, в Україні звільнять 10 людей. За інформацією джерел, без компенсацій і з місячним строком на пошуки роботи.

Повідомляється, що скорочення пов’язані з падінням акцій компанії.

New York Post писав про скорочення в Chegg.com ще в червні. Це сталося через кілька тижнів після того, як генеральний директор Ден Розенсвейг компанії визнав, що ChatGPT руйнує бізнес компанії, оскільки все більше студентів використовують ШІ для допомоги в домашніх завданнях.

«З березня ми спостерігали значне зростання інтересу студентів до ChatGPT. Тепер ми вважаємо, що це впливає на зростання наших нових клієнтів», – заявляв він.

Саме з наведених вище причин Chegg.com й почала співпрацю з OpenAI. В кооперації вони створили власного чат-бота зі штучним інтелектом під назвою CheggMate.

Редакція надіслала запит до Chegg.com з проханням надати додаткову інформацію, але на момент написання новини її не отримав.

Довідка Highload. Chegg.com — американська компанія з надання освітніх послуг. Заснована в 2005 році. Центральний офіс знаходиться в Санта-Кларі, Каліфорнія. Пропонує цифрові та фізичні підручники напрокат, онлайн-репетиторство та інші послуги для студентів.

У 2023 році мала 7,7 мільйона користувачів. Дохід Chegg.com склав $716,3 млн, що на 6,5% менше, ніж у 2022 році.

Читайте також

About Us

Soledad is the Best Newspaper and Magazine WordPress Theme with tons of options and demos ready to import. This theme is perfect for blogs and excellent for online stores, news, magazine or review sites. Buy Soledad now!

Latest Articles

© ProIT. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.