Головна Технології Електронний кабінет військовозобовʼязаного запустять 18 травня — через застосунки в App Store і Google Play Market

Електронний кабінет військовозобовʼязаного запустять 18 травня — через застосунки в App Store і Google Play Market

by host

В ефірі «Радіо Свобода» заступниця міністра оборони України Катерина Чорногоренко розповіла, що електронний кабінет військовозобов’язаного запрацює з 18 травня. Українці зможуть повідомити власні дані без візиту до ТЦК через застосунок для Android або iPhone.

Програма для військовозобов’язаних буде доступною для встановлення на смартфон в Play Market та App Store. За кілька хвилин після авторизації стане зрозуміло, чи має держава усю необхідну інформацію для обліку зобов’язаного.

Під час налаштування програма запитує номер телефону, e-mail та фактичну адресу проживання. Застосунок здійснюватиме доступ до бази «Оберіг», тож можна буде побачити, що відомо військовим органам про людину. З ТЦК може надійти додатковий запит щодо уточнення даних. Громадяни України за кордоном також зможуть скористуватися електронним кабінетом. У Міноборони очікують популярність саме цієї послуги.

Але застосунок поки не готовий, і команда розробників працює в авральному режимі. Втім, Катерина Чорногоренко впевнена, що до 18 травня, коли набуде чинності новий мобілізаційний закон, все буде готово. Нагадаємо, після цієї дати чоловіки віком від 18 до 60 років матимуть 60 днів на оновлення своїх даних у ТЦК.

«Йдеться про потенціал мобілізації»: Україна не планує примусово повертати українців із ЄС

Читайте також

About Us

Soledad is the Best Newspaper and Magazine WordPress Theme with tons of options and demos ready to import. This theme is perfect for blogs and excellent for online stores, news, magazine or review sites. Buy Soledad now!

Latest Articles

© ProIT. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.