Головна Технології ентузіаст створив ноутбук із настільних компонентів за 14 місяців

ентузіаст створив ноутбук із настільних компонентів за 14 місяців

by host

Ютубер Socket Science витратив більш як рік на розробку унікального ігрового ноутбука, використовуючи компоненти від настільних комп’ютерів.

Основною мотивацією для створення такого пристрою стала думка Socket Science про те, що звичайні ігрові ноутбуки є «обманом». Він звернув увагу на значну різницю в продуктивності між мобільними та настільними відеокартами.

Для свого проєкту ентузіаст обрав потужні комплектуючі. Серцем пристрою став процесор AMD Ryzen 5 5600X. Графічну потужність забезпечує відеокарта XFX Radeon RX6600. Усі компоненти розміщені на компактній материнській платі формату ITX.

Головним викликом для Socket Science стало розміщення всіх цих компонентів у корпусі ноутбука та забезпечення належного охолодження. Крім того, йому довелося вирішити багато інших технічних завдань, пов’язаних із функціонуванням пристрою як повноцінного ноутбука.

Ігровий монстр: ентузіаст створив ноутбук з настільних компонентів за 14 місяців

Результати своєї роботи Socket Science продемонстрував у відео на YouTube. Він показав, що створений ним пристрій здатний запускати сучасні ігри з хорошою продуктивністю.

Проєкт викликав значний інтерес у спільноти. Багато коментаторів висловили своє захоплення тим, що пристрій взагалі працює. Дехто навіть зізнався, що не вірив у успішне завершення цього «божевільного» експерименту.

Ентузіаст розігнав ЕПТ-монітор до 700 Гц — але грати на ньому важко

Джерело: Xda-developers

Читайте також

About Us

Soledad is the Best Newspaper and Magazine WordPress Theme with tons of options and demos ready to import. This theme is perfect for blogs and excellent for online stores, news, magazine or review sites. Buy Soledad now!

Latest Articles

© ProIT. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.