Головна Технології фотобанк запускає власний генератор ліцензованих зображень

фотобанк запускає власний генератор ліцензованих зображень

by host

Інструмент створює ексклюзивний, етичний і що головне — ліцензований контент, який надалі можна використовувати безпроблемно.

Контент Depositphotos, згенерований ШІ, так само матиме стандартну ліцензію на цифрове та друковане використання зображень на різних платформах — у рекламі, UI/UX дизайні, сайтах чи друкованих виданнях тощо. Що також важливо — його не додаватимуть до загальної бібліотеки стокових зображень, тож контент від ШІ буде ексклюзивним.

Повідомляється, що ШІ не використовуватиме елементи, захищені авторським правом, та генеруватиме зображення високої якості (усі у результаті матимуть роздільну здатність 2048×2048 пікселів). Також інструмент надає змогу створювати зображення «просунутого рівня» — достатньо ввести детальний опис, щоб отримати чотири унікальні зображення на вибір.

«У співпраці з Bria.ai ми розробили інструмент, який відрізняється своєю інноваційністю, безпекою, етичністю та зручним інтерфейсом. Він втілює наше бачення контенту майбутнього та розроблений під сучасні вимоги та бізнес-завдання. Інструмент дозволяє розкрити творчий потенціал: креатори, які не знаходять потрібне зображення в стоковій бібліотеці, можуть просто створити його».

Аліна Волчек, General Manager, Depositphotos.

Наразі ШІ-інструмент Depositphotos доступний клієнтам з активними планами, однак згодом компанія планує надати доступ усім користувачам.

Shutterstock запускає генерацію зображень для платних користувачів: ШІ навчається на базі сервісу, оригінальні автори отримають винагороду

Читайте також

About Us

Soledad is the Best Newspaper and Magazine WordPress Theme with tons of options and demos ready to import. This theme is perfect for blogs and excellent for online stores, news, magazine or review sites. Buy Soledad now!

Latest Articles

© ProIT. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.