Головна Технології Функція Lyft, яка знаходить для водіїв та пасажирів відповідно жінок або небінарних персон, стала доступна в усіх США

Функція Lyft, яка знаходить для водіїв та пасажирів відповідно жінок або небінарних персон, стала доступна в усіх США

by host

Lyft розширює свою функцію Women Plus Connect на всі міста США. Вона підбирає для жінок і небінарних персон у ролі водіїв таких самих пасажирів. Минулої осені сервіс попутних поїздок запустив цю ініціативу в п’яти містах з метою підвищення безпеки та залучення більшої кількості жінок і небінарних користувачів. Понад 2,4 млн користувачів активували Women Plus Connect з моменту її запуску.

Водії не зобов’язані брати участь у Women Plus Connect, якщо вони цього не хочуть, і якщо поблизу немає пасажирів, які відповідають профілю, застосунок підбере пасажира-чоловіка, передає The Verge.

Жінки та небінарні водії сервісів спільних поїздок в США часто стикаються з сексуальними домаганнями з боку пасажирів. Такі потенційно небезпечні умови праці, ймовірно, призвели до того, що райдшерінг став менш популярним варіантом для жінок і небінарних водіїв. Хоча опитування Lyft, вказує на те, що багато жінок надають перевагу жінкам-водіям, лише чверть (23%) водійського складу Lyft ідентифікують себе як жінки або небінарні водії. Чоловіки-водії частіше працюють пізніше і довше через те, що не так переймаються безпекою, як жінки, що призвело до 7% розриву в доходах між чоловіками й жінками, як показало дослідження Стенфордського університету 2020 року, присвячене водіям Uber.

Women Plus Connect буде доступною для всіх користувачів та водіїв Lyft, які обрали опцію «жінки» або «небінарний гендер». Жінок і небінарних водіїв запитають, чи бажають вони зареєструватися в Women Plus Connect. Lyft визначатиме, хто має право на участь, на основі гендерної позначки у водійському посвідченні, але водії також можуть оновити свої гендерні налаштування в застосунку.

Читайте також

About Us

Soledad is the Best Newspaper and Magazine WordPress Theme with tons of options and demos ready to import. This theme is perfect for blogs and excellent for online stores, news, magazine or review sites. Buy Soledad now!

Latest Articles

© ProIT. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.