Головна Технології Galaxy A52 засновника Telegram розшарувався через спеку в Дубай

Galaxy A52 засновника Telegram розшарувався через спеку в Дубай

by host

Генеральний директор Telegram Павло Дуров розповів, що користується смартфоном Samsung Galaxy A52 протягом останніх двох років.

За його словами, він вибрав цей смартфон, тому що це «один з найбільш широко використовуваних телефонів серед користувачів Telegram», і він «хотів зрозуміти їхній досвід, щоб обслуговувати їх краще». Проте не все виявилось добре з цією моделлю, й виявлені Дуровим факти можуть дуже засмутити власників Galaxy A52.

У своєму дописі Павло Дуров розповів, що задня панель його Galaxy A52 відокремилася від смартфона та опублікував відповідне фото. За його словами, причиною такої поведінки телефону стала спека в Дубаї.

«Мій телефон «розблокувала» Дубайська спека», ─ написав Дуров.

У Дубаї справді дуже спекотно. Однак якість збірки смартфона має бути достатньо хорошою, щоб він не відкрився в таку спеку. На жаль, Galaxy A52 не витримав цих випробувань високою температурою. При цьому на фото не видно здуття батареї. Після відшарування задньої панелі пристрій не вибухнув і не загорівся.

Публікація Дурова свідчить про те, що Galaxy A52, який був одним із найбільш продаваних смартфонів, виявився не таким гарним, як думав багато хто з користувачів. Тепер генеральному директору Telegram доведеться перейти на новий телефон.

Джерело: sammobile

Читайте також

About Us

Soledad is the Best Newspaper and Magazine WordPress Theme with tons of options and demos ready to import. This theme is perfect for blogs and excellent for online stores, news, magazine or review sites. Buy Soledad now!

Latest Articles

© ProIT. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.