Головна Технології Гендир Nvidia порекомендував країнам будувати суверенну інфраструктуру штучного інтелекту для економічного зростання й захисту культури

Гендир Nvidia порекомендував країнам будувати суверенну інфраструктуру штучного інтелекту для економічного зростання й захисту культури

by host

Генеральний директор Nvidia Дженсен Хуанг поділився думкою, що кожна країна повинна мати власну інфраструктуру штучного інтелекту, щоб скористатися економічним потенціалом і захистити власну культуру.

Ви не можете дозволити, щоб це було зроблено іншими.

— сказав Хуанг на Всесвітньому урядовому саміті в Дубаї.

Хуанг, чия компанія завдяки домінуванню на ринку висококласних ШІ-чіпів злетіла до 1,5 трлн доларів, заявив, що його компанія «демократизує» доступ до ШІ завдяки швидкому зростанню ефективності обчислень на основі алгоритмів штучного інтелекту.

Вартість Nvidia сягнула $1,52 трлн — із рекордним місячним зростанням майже на $300 млрд

Решта залежить від вас: ви повинні проявити ініціативу, активізувати свою галузь, побудувати інфраструктуру так швидко, як тільки зможете.

Він сказав, що страхи щодо небезпеки ШІ перебільшені, зазначивши, що інші нові технології та галузі, такі як автомобілі та авіація, були успішно врегульовані.

Є певні інтереси в тому, щоб налякати людей цією новою технологією, містифікувати цю технологію, заохотити інших людей нічого не робити з цією технологією і покластися на них. І я думаю, що це помилка.

Після нового раунду американських обмежень у жовтні, накладених на деякі з її ШІ-чіпів, Nvidia заявила в листопаді, що працює з клієнтами в Китаї та на Близькому Сході над отриманням експортних ліцензій на нові продукти, які відповідатимуть американським правилам, передає Reuters.

Читайте також

About Us

Soledad is the Best Newspaper and Magazine WordPress Theme with tons of options and demos ready to import. This theme is perfect for blogs and excellent for online stores, news, magazine or review sites. Buy Soledad now!

Latest Articles

© ProIT. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.