Головна Технології Гібридний реактивно-пропелерний квадрокоптер WaveAerospace розганяється до рекордних 480 км/год

Гібридний реактивно-пропелерний квадрокоптер WaveAerospace розганяється до рекордних 480 км/год

by host

Компанія WaveAerospace зі штату Коннектикут анонсувала «найшвидший у світі мультироторний БПЛА». Але по-суті це новий клас безпілотних літальних апаратів, який є квадрокоптером з реактивною турбіною в середині, здатним розвивати шалені швидкості й працювати в будь-яку погоду.

Huntress II Turbojet — це великий дрон, розміром 4 м по діагоналі від ротора до ротора. Він сам важить близько 50 кг залежно від кількості авіаційного палива, а його максимальна злітна вага становить 165 кг, тож він здатен нести відносно велике корисне навантаження, у п’яти відсіках для авіоніки або в чотирьох зовнішніх контейнерах.

Коптер має бути готовим для швидкого розгортання й виконання завдань менш ніж за 90 секунд, незалежно від того, чи запускається він з суші, з моря, чи скидається з літака на висоті до 6000 м. Автономність — до двох годин, а оператори можуть переглядати відео в реальному часі, керуючи апаратом на відстані до 30 км. Після того, як він піднявся в повітря, є змога зависати й літати на ньому як на квадрокоптері, або ж запустити реактивну турбіну, передає NewAtlas.

WaveAerospace не вказує потужність турбореактивного двигуна, але каже, що він легко розвиватиме швидкість 0,4 Маха (близько 480 км/год). Максимальна швидкість обмежена електронікою, і компанія стверджує, що з часом вона розгляне можливість послаблення цього обмеження, щоб дозволити йому рухатися набагато швидше.

Гібридний реактивно-пропелерний квадрокоптер WaveAerospace розганяється до рекордних 480 км/год

Huntress II Turbojet може літати майже за будь-яких погодних умов, аж до 10-бального шторму зі швидкістю вітру до 117 км/год і температурами від -34 до 54 °C. WaveAerospace крім військового застосування також пропонує його для пошуково-рятувальних робіт, критичної логістики, високошвидкісної розвідки тощо.

WaveAerospace заявляє, що для масштабування виробництва і повної комерціалізації Huntress II Turbojet залучила венчурний капітал у розмірі, що не розголошується.  Наразі приймаються попередні замовлення, а доставлення планується «пізніше цього року».

Читайте також

About Us

Soledad is the Best Newspaper and Magazine WordPress Theme with tons of options and demos ready to import. This theme is perfect for blogs and excellent for online stores, news, magazine or review sites. Buy Soledad now!

Latest Articles

© ProIT. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.