Головна Технології Google Beam презентує нову еру 3D-відеодзвінків з голосовим перекладом

Google Beam презентує нову еру 3D-відеодзвінків з голосовим перекладом

На заході Google I/O генеральний директор компанії Google Сундар Пічаї представив революційну платформу для 3D-комунікацій під назвою Google Beam. Ця технологія, розроблена на основі попереднього проекту Starline, значно змінює традиційні відеодзвінки.

Про це розповідає ProIT

Функціональність та технологічні можливості

Google Beam використовує шість камер, що знімають співрозмовника з різних ракурсів з частотою 60 кадрів на секунду. Завдяки штучному інтелекту компанії, система здатна створювати реалістичний 3D-образ людини в реальному часі. Пічаї зазначив, що технологія практично досягла ідеальної точності у відстеженні рухів голови, що дозволяє значно підвищити рівень занурення у спілкування, адже співрозмовники можуть читати невербальні сигнали один одного.

«Метою було створити відчуття перебування в одній кімнаті з кимось, навіть якщо ви знаходитесь далеко один від одного. Ми продовжуємо вдосконалюватися в технічному плані, і сьогодні готові оголосити про наступний розділ нашої діяльності», — сказав Пічаї.

Співпраця з HP та майбутнє технології

Google також оголосила про партнерство з компанією HP, з метою випуску перших пристроїв Google Beam вже у 2025 році. Пічаї повідомив, що детальніше про нові пристрої HP буде оголошено найближчими тижнями.

Крім того, Google Beam інтегрує натуралістичний голосовий переклад, який вже став частиною Google Meet. Це означає, що технологія Beam не тільки усуває просторові бар’єри, але й мовні, що робить спілкування більш доступним та зручним. Компанія також веде роботи з партнерами для впровадження цієї технології у корпоративному середовищі.

Читайте також

About Us

Soledad is the Best Newspaper and Magazine WordPress Theme with tons of options and demos ready to import. This theme is perfect for blogs and excellent for online stores, news, magazine or review sites. Buy Soledad now!

Latest Articles

© ProIT. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.