Головна Технології Google будує інтернет-кабель, який пройде Африкою і з’єднає її з Австралією

Google будує інтернет-кабель, який пройде Африкою і з’єднає її з Австралією

by host

Google будує перший підводний оптоволоконний кабель, який напряму з’єднає Африку з Австралією, допомагаючи зміцнити доступ до Інтернету в одній із найменш зв’язаних частин світу. Кабель під назвою Umoja слідує за кабелем Google Equiano, який з’єднує Африку з Європою.

Нова лінія розпочнеться в Кенії та пройде по суші через Уганду, Руанду, Конго, Замбію, Зімбабве та Південну Африку, а потім перетне океан до Австралії, повідомила компанія в блозі в четвер. Нова інфраструктура покращить покриття на континенті, який цього року постраждав від пошкоджених кабелів. Зараз наявності відносно мало підводних сполучень з Африкою та обмежена наземна інфраструктура, що ускладнює перенаправлення трафіку.

Цього тижня президент США Джо Байден та президент Кенії Вільям Руто зустрінуться у Вашингтоні під час державного візиту, метою якого є поглиблення зв’язків США з Африкою. Континент стає новою ареною глобальної конкуренції за вплив, коли йдеться про технології та зв’язок. Цього тижня Microsoft заявила, що планує побудувати в Кенії геотермальний центр обробки даних вартістю $1 млрд як частину багаторічного плану значного збільшення потужностей хмарних обчислень у Східній Африці.

«Доступ до новітніх технологій, що підтримується надійною та стійкою цифровою інфраструктурою, має вирішальне значення для зростання економічних можливостей. Це важливий момент для шляху цифрової трансформації Кенії», — каже Мег Вітмен, посол США в Кенії та колишній виконавчий директор e-Bay.

Наземний шлях Umoja був побудований у співпраці з Liquid Technologies, щоб сформувати високомасштабований маршрут через Африку, включаючи точки доступу, які дозволять іншим країнам скористатися перевагами мережі.

В Червоному морі перерізано інтернет-кабелі, що зв’язують Азію з Європою. На них припадає 25% всесвітнього трафіку

Джерело: Bloomberg

Читайте також

About Us

Soledad is the Best Newspaper and Magazine WordPress Theme with tons of options and demos ready to import. This theme is perfect for blogs and excellent for online stores, news, magazine or review sites. Buy Soledad now!

Latest Articles

© ProIT. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.