Головна Технології Google додасть в Chrome три нові функції генеративного штучного інтелекту з наступним оновленням

Google додасть в Chrome три нові функції генеративного штучного інтелекту з наступним оновленням

by host

Google оголосила, що в наступному оновленні додасть нові функції генеративного штучного інтелекту до Chrome, які мають зробити браузер простішим у використанні. Серед них — органайзер вкладок, помічник для написання текстів, а також змога генерувати теми й ілюстрації в усьому браузері.

Щоб увімкнути нові функції, потрібно буде ввімкнути перемикач Experimental AI на сторінці налаштувань, який знаходиться у випадаючому меню з трьома крапками, передає Engadget.

Організатор вкладок автоматично запропонує способи класифікації всіх відкритих вкладок у вікнах Chrome і запропонує можливість створення груп. Це може бути корисно, якщо відкрито багато вкладок, що повторюються. ШІ об’єднає відкриті сторінки за темами. Наприклад, вкладки, пов’язані зі зборами, можуть бути об’єднані в групу, і ШІ запропонує назву на кшталт «Допомога ЗСУ».

Новий текстовий помічник Chrome буде запущений як експериментальний інструмент, що допомагатиме користувачам створювати текст, зокрема огляди або пости в соціальних мережах. Також інструмент може закінчити речення або запропонував варіанти продовження тексту.

Google додасть в Chrome три нові функції генеративного штучного інтелекту з наступним оновленням

Кастомізація не є чимось новим для більшості інструментів Google, як-от «Пошта» або «Документи», а тепер у Chrome можна буде персоналізувати візуальне оформлення браузера за допомогою штучного інтелекту. Можна шукати теми за описом, наприклад, «маленьке пляжне містечко» або «Той, що біжить по лезу», і переглянути варіанти тем, згенеровані ШІ, перед тим, як вибрати їх.

Google додасть в Chrome три нові функції генеративного штучного інтелекту з наступним оновленням

Читайте також

About Us

Soledad is the Best Newspaper and Magazine WordPress Theme with tons of options and demos ready to import. This theme is perfect for blogs and excellent for online stores, news, magazine or review sites. Buy Soledad now!

Latest Articles

© ProIT. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.