Головна Технології Google наділила Gemini 1.5 Pro «вухами» та запустила конструктор ботів Vertex AI

Google наділила Gemini 1.5 Pro «вухами» та запустила конструктор ботів Vertex AI

by host

Згідно з оголошенням на заході Google Next, відтепер Gemini 1.5 Pro чутиме своїх користувачів — на практиці модель зможе прослуховувати завантажені аудіофайли чи виводити інформацію з дзвінків та відео без необхідності завантаження стенограми.

Сама Gemini 1.5 Pro була вперше запущена в лютому і нині є найпотужнішою мовною моделлю Google (за продуктивністю перевершує Gemini Ultra). Безсумнівно, її основною особливістю є обсяг контексту, який модель може обробити: від 128 000 до 1 мільйона токенів. Мільйон токенів еквівалентний приблизно 700 000 слів або приблизно 30 000 рядків коду — це приблизно в чотири рази більше даних, ніж обробляє флагманська модель Anthropic, Claude 3, і приблизно у вісім разів більше, ніж GPT-4 Turbo max від OpenAI.

Gemini 1.5 Pro буде доступна в передогляді на Vertex AI — новій платформі-конструкторі, де бізнес-клієнти Google зможуть створювати власних чатботів.

Модель генерації тексту в зображення Imagen 2 також отримала оновлення — і тепер пропонує функції «inpainting» та «outpainting», які дозволять користувачам додавати або видаляти елементи з зображень. Усі зображення, згенеровані нейромережею, також можуть отримати позначку SynthID — невидимий водяний знак, який позначає походження картинки.

Джерело: The Verge, Techcrunch

Читайте також

About Us

Soledad is the Best Newspaper and Magazine WordPress Theme with tons of options and demos ready to import. This theme is perfect for blogs and excellent for online stores, news, magazine or review sites. Buy Soledad now!

Latest Articles

© ProIT. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.