Головна Технології Google повністю звільнила команду Python в США

Google повністю звільнила команду Python в США

by host

Корпорація Google звільнила всю команду Python в США.

Про це стало відомо з публікації Social.coop на Mastodon, повідомляє Hacker News.

В новому звіті Free Press Journal йдеться про те, що компанія під керівництвом Сундара Пічаї звільнила всю свою команду Python заради найму більш «дешевої» робочої сили.

Нову команду Google створить з нуля в Мюнхені, Німеччина.

Американська команда Python налічує менше 10 працівників, які наглядали за значною частиною екосистеми Python у Google. Їх робота включала підтримку стабільної версії Python у Google і оновлення тисяч пакетів сторонніх розробників.

«Це важкий день, коли всіх, з ким ви безпосередньо працюєте, включно з вашим керівником, звільняють, тобто, вибачте, «скорочують вашу роль», — розповів один зі звільнених працівників компанії.

Зазначимо, нещодавно стало відомо про скорочення в Google у відділах нерухомості та фінансах. Фінансовий директор Google Рут Порат надіслав електронного листа співробітникам, у якому повідомив, що реструктуризація передбачає розширення в Бангалорі, Мехіко та Дубліні

У січні Google звільнив сотні співробітників у кількох командах, включаючи команди інженерів, обладнання та асистентів, оскільки компанія нарощує інвестиції та розробляє пропозиції штучного інтелекту.

Читайте також

About Us

Soledad is the Best Newspaper and Magazine WordPress Theme with tons of options and demos ready to import. This theme is perfect for blogs and excellent for online stores, news, magazine or review sites. Buy Soledad now!

Latest Articles

© ProIT. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.