Головна Технології Google раптово збільшив вартість Gemini 1.5 Flash на 98% і заявив, що попередня була «одруком»

Google раптово збільшив вартість Gemini 1.5 Flash на 98% і заявив, що попередня була «одруком»

by host

Google тишком-нишком удвічі збільшив ціни на використання API своєї нової моделі Gemini 1.5 Flash.

Раніше мільйон токенів на вивід обходився у 53 центи, а нині коштує 1,05 долари.

Цікаво, що на обурення в Twitter відреагував лідер продукту Google AI Логан Кілпатрік, заявивши, що попередня вартість всього лиш була… «одруком».

Gemini 1.5 Flash  — це невелика мультимодальна (здатна аналізувати текст, відео, аудіо та зображення) мовна модель з контекстним вікном у 2 млн токенів, яку Google представив 14 травня. На той час Джош Вудворд, віцепрезидент Google Labs, зазначав, що розробникам слід використовувати Gemini 1.5 Flash, якщо вони хочуть швидко виконувати завдання, де низька затримка має значення (з іншого боку Gemini 1.5 Pro орієнтована на «більш загальні або складні, часто багатоетапні завдання з міркування»).

Вчора Google оголосив, що збільшує ліміт швидкості для Gemini 1,5 Flash до 1000 запитів на хвилину і скасовує ліміт запитів на день.

Читайте також

About Us

Soledad is the Best Newspaper and Magazine WordPress Theme with tons of options and demos ready to import. This theme is perfect for blogs and excellent for online stores, news, magazine or review sites. Buy Soledad now!

Latest Articles

© ProIT. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.