Головна Технології Google розробила модель штучного Genie, яка здатна створювати ігри платформ ери на базі лише одного зображення

Google розробила модель штучного Genie, яка здатна створювати ігри платформ ери на базі лише одного зображення

by host

Підрозділ Google DeepMind розробив модель штучного інтелекту Genie, яка здатна трансформувати зображення у відео ігри. Вона дозволяє створювати ігрові світи для платформерів всього за кілька простих дій.

Модель Genie відносно невелика ─ з 11 млрд параметрів. Вона навчена на більш ніж 200 тис. годинах відео проходження двомірних платформерів людьми. Такі ігри досить шаблонні, тож не дивно, що Genie з’ясувала пов’язану з ними механіку та фізику дій. Навчання виявилось досить ефективним навіть попри те, що відеопотоки не містили інформації про те, коли було натиснуто кнопку чи елемент керування.

Як наслідок, Genie приймає одне зображення (фотографію, ескіз чи зображення, створене штучним інтелектом) і перетворює його на гру, у яку можна грати, реагуючи на елементи керування користувача. Фактично зображення трансформується в рудиментарне інтерактивне середовище за один крок.

Поки що не слід очікувати від моделі високої якості створених ігор. Genie — це дослідницький проєкт, а не кінцевий продукт. Модель була навчена на відео з наднизькою роздільною здатністю 160×90 пікселів і частотою лише 10 кадрів в секунду. Отже, вона генерує «ігри» з такою ж низькою роздільною здатністю, які працюють лише 16 секунд із частотою 1 кадр в секунду.

Однак базову концепцію вдалося перевірити, і є всі ознаки того, що Genie значно покращиться з масштабуванням. Для цього треба лише використовувати довші відео з вищою роздільною здатністю та додаткові обчислювальні потужності.

Джерело: newatlas

Читайте також

About Us

Soledad is the Best Newspaper and Magazine WordPress Theme with tons of options and demos ready to import. This theme is perfect for blogs and excellent for online stores, news, magazine or review sites. Buy Soledad now!

Latest Articles

© ProIT. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.