Головна Технології Google запланувала презентацію Pixel 9 та Pixel Watch 3 на 13 серпня

Google запланувала презентацію Pixel 9 та Pixel Watch 3 на 13 серпня

by host

Google оголосила, що її щорічна подія, присвячена пристроям Pixel, відбудеться 13 серпня. Це неймовірно рано для 2024 року, оскільки Made by Google зазвичай відбувається в жовтні.

Це не єдині зміни. Замість Нью-Йорка Made by Google 2024 відбудеться в штаб-квартирі компанії в Маунтін-В’ю, Каліфорнія. Перші два заходи Made by Google відбулися в Сан-Франциско перед перенесенням на Східне узбережжя.

Цього року основна доповідь розпочнеться о 20:00 за Київським часом. Цього року Google анонсувала захід за 1,5 місяця до його проведення. Минулого року Google оголосила про подію за місяць до її неї.

Запрошення є дуже промовистим, воно каже, що захід буде присвячений висвітленню штучного інтелекту Google, Android та Pixel:

«Вас запросили на особисту подію Made by Google, на якій ми продемонструємо найкращі можливості штучного інтелекту Google, програмне забезпечення Android і портфоліо пристроїв Pixel»

Очікується, що під час серпневого заходу Made by Google компанія представить кілька смартфонів. На додачу до Pixel 9 також буде представлено дві версії Pixel 9 Pro. Окрім варіанта XL, який за розмірами відповідатиме нинішнім смартфонам Pro, також запропонують компактнішу модифікацію флагмана. Крім того, очікується презентація складаного смартфона Pixel 9 Pro Fold.

Разом зі смартфонами Google також представить розумні годинники Pixel Watch 3 в розмірах 41 й 45 мм та бездротові навушники Pixel Buds Pro 2.

Джерело: 9to5google

 

Читайте також

About Us

Soledad is the Best Newspaper and Magazine WordPress Theme with tons of options and demos ready to import. This theme is perfect for blogs and excellent for online stores, news, magazine or review sites. Buy Soledad now!

Latest Articles

© ProIT. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.