Головна Технології графічні процесори R100 Rubin підуть у масове виробництво наприкінці 2025 року

графічні процесори R100 Rubin підуть у масове виробництво наприкінці 2025 року

by host

Американська вчена-астроном Вера Рубін стане «покровителькою» графічної архітектури гіпотетичних відеокарт NVIDIA RTX 6000. Хоча компанія ще офіційно не оприлюднила цю назву, вона відома деякий час після витоку минулого року. Компанія нещодавно представила свій найпотужніший чип Blackwell B100, відеокарти з яким з’являться цього року.

Аналітик Мінг-Чі Куо повідомляє, що GPU R100 надійде в масове виробництво до кінця 2025 року. Виробництво готових серверних рішень почнеться не раніше першого кварталу 2026 року. Йдеться саме про терміни виробництва, а не постачання.

NVIDIA все ще завершує розробку специфікацій нового чипу, зокрема розмір кристала та пакування. Наразі розглядаються три варіанти, у тому числі з використанням пакування CoWoS-L, яке вже використовується графічними процесорами Blackwell. Повідомляється, що Rubin використовуватиме техпроцес TSMC N3.

Однією з речей, на якій NVIDIA зосереджується в архітектурі Rubin є енергоспоживання. Великі витрати енергії можуть зупинити клієнтів на шляху придбання потужних обчислювачів. Графічний процесор Blackwell B200 може споживати до 1000 Вт. Аналітик підтверджує попередні заяви про те, що Rubin використовує стеки швидкісної пам’яті 4x HBM4. Наразі немає подробиць про суперчіпи на основі нової архітектури, схожі на GH200 або GB200.

NVIDIA представила архітектуру Blackwell, GPU B200 на ній, інтерфейс NVLINK 7.2T, сервери та суперкомп’ютери

Читайте також

About Us

Soledad is the Best Newspaper and Magazine WordPress Theme with tons of options and demos ready to import. This theme is perfect for blogs and excellent for online stores, news, magazine or review sites. Buy Soledad now!

Latest Articles

© ProIT. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.