Головна Технології Hola, Nova Post! В Іспанії запрацювало перше відділення Нової пошти — посилки з України доставлятимуть від 8 днів

Hola, Nova Post! В Іспанії запрацювало перше відділення Нової пошти — посилки з України доставлятимуть від 8 днів

by host

Нова пошта відкрила перше відділення у Барселоні — Іспанія стала вже 12 європейською країною, в якій працює Nova Post.

Відділення працює щодня за адресою C/Gran de Sant Andreu, 413, Sant Andreu, 08030.

Посилки з України доставлятимуть від 8 днів, а вартість наступна:

  • Документи до 1 кг — 1000 грн
  • Посилки до 2 кг — 1050 грн
  • Посилки до 10 кг — 1700 грн
  • Посилки до 30 кг — 3000 грн
  • Вантажі від 30 до 1 000 кг — 120 грн за кожен кілограм.

У травні працюватиме й адресне обслуговування — кур’єри доставлятимуть та відправлятимуть вантажі до 1000 кг на будь-яку адресу в Іспанії. За це доведеться доплатити — +100 грн для відправлень до 30 кг, або +120 грн за кожні 100 кг.

«Найближчим часом ми відкриємо ще одне відділення в Барселоні, а впродовж року активно розвиватимемо мережу точок сервісу видачі посилок разом із нашими партнерами. Плануємо відкрити по 5-6 пунктів видачі у кожному місті уздовж узбережжя: від Барселони, Валенсії, Аліканте, до Мурсії, Малаги і Естепони, а також у столиці — Мадриді», — розповів СЕО Nova Post в Іспанії Олександр Павловський.

До 15 травня кожен клієнт може отримати промокод зі знижкою -15% на послуги з доставки посилок до 30 кг з України  в Іспанію,  зареєструвавшись за посиланням.

На цю мить Нова пошта відкрила в Європі 90 відділень Nova Post, а загалом має понад 35 тисяч точок сервісу із відправки та отримання посилок.

Нова пошта запустила доставку товарів (не дорожче 1800 грн) з українського OLX у Польщу — від 175 грн

Читайте також

About Us

Soledad is the Best Newspaper and Magazine WordPress Theme with tons of options and demos ready to import. This theme is perfect for blogs and excellent for online stores, news, magazine or review sites. Buy Soledad now!

Latest Articles

© ProIT. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.