Головна Технології Ігри на Linux отримали підвищення продуктивності з новим драйвером відеокарт NVIDIA NVK Vulkan

Ігри на Linux отримали підвищення продуктивності з новим драйвером відеокарт NVIDIA NVK Vulkan

by host

Драйвер NVIDIA NVK Vulkan для Linux отримав суттєве оновлення яке, значно покращить ігрову продуктивність завдяки реалізації неявного конвеєрного кешування (implicit pipeline caching). Цей метод оптимізації дозволяє відеокарті повторно використовувати візуалізований вміст і конфігурації конвеєра. Таким чином драйвер усуває необхідність перепрограмування конвеєра та підвищує продуктивність.

Введення неявного конвеєрного кешування є частиною комплексного оновлення MESA 24.1, яке включає подальшу оптимізацію драйвера NVK, а також інших архітектур на платформі Linux. Phoronix, відомий сайт із порівняльного аналізу й аналізу продуктивності, повідомив, що це оновлення приносить «значні покращення», джерело підкреслює неявне кешування конвеєра як одну з визначальних змін.

Хоча точний вплив неявного кешування конвеєра на ігрову продуктивність ще не повністю кількісно визначено, перші тести вказують на помітне покращення. Поєднання цієї оптимізації з нещодавно доданою підтримкою розрідженої пам’яті (sparse memory) в драйвері NVK позиціює MESA як серйозну альтернативу пропрієтарним драйверам, таким як RADV Vulkan для графічних процесорів Radeon. Драйвер NVK зарекомендував себе як потужний та ефективний варіант для користувачів Linux, які шукають найкращу ігрову продуктивність.

Вийшов Unreal Engine 5.4 — трасування променів в Linux, краще масштабування TSR та більша продуктивність

Джерело: Igor`s Lab

Читайте також

About Us

Soledad is the Best Newspaper and Magazine WordPress Theme with tons of options and demos ready to import. This theme is perfect for blogs and excellent for online stores, news, magazine or review sites. Buy Soledad now!

Latest Articles

© ProIT. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.