Головна Технології Ілон Маск відреагував на запуск GPT-4o від OpenAI

Ілон Маск відреагував на запуск GPT-4o від OpenAI

by host

Ілон Маск не вражений мовною моделлю ШІ GPT-4o, яку представила OpenAI. Мільярдер розкритикував демонстрацію компанією своєї нової моделі штучного інтелекту під назвою GPT-4o, яка, на його думку «вганяє у крінж». OpenAI представила нову модель у понеділок та продемонструвала її покращені голосові та візуальні можливості. GPT-4o функціонує як цифровий помічник і дозволяє користувачам спілкуватися з ботом вербально та візуально, як з реальною людиною.

Маск залишив коментарі до кількох публікацій, які висміювали нове оновлення. Раніше мільярдер подав до суду на OpenAI, звинувативши компанію у відмові від своїх основоположних принципів на тлі багатомільярдного партнерства з Microsoft. Він залишив компанію, яку допомагав створити, у 2018 році та з того часу постійно критикував її, зокрема, за «лівий ухил» ChatGPT.

Маск запустив конкурентну компанію з розробки штучного інтелекту xAI та власного чатбота Grok. Генеральний директор Tesla також знайшов час, щоб прокоментувати публікацію про Grok — він каже, що бот отримає «значне оновлення» найближчим часом.

Користувачі соціальної мережі X не забарились з відповідями: «Ви робити мільйони крінжів на день, тож ласкаво просимо до клубу».

OpenAI представила GPT-4o: рівень GPT-4, неймовірні голосові та зорові можливості — безкоштовно

Читайте також

About Us

Soledad is the Best Newspaper and Magazine WordPress Theme with tons of options and demos ready to import. This theme is perfect for blogs and excellent for online stores, news, magazine or review sites. Buy Soledad now!

Latest Articles

© ProIT. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.