Головна Технології Ілон Маск заборонить пристрої Apple у своїх компаніях, якщо там буде щось від OpenAI на рівні ОС — «Вони продають вас за безцінь»

Ілон Маск заборонить пристрої Apple у своїх компаніях, якщо там буде щось від OpenAI на рівні ОС — «Вони продають вас за безцінь»

by host

Ілон Маск заявив, що заборонить пристрої Apple у своїх компаніях, якщо виробник iPhone інтегрує продукти OpenAI на рівні операційної системи. Про це мільярдер написав у серії постів на X.

Ілон Маск заборонить пристрої Apple у своїх компаніях, якщо там буде щось від OpenAI на рівні ОС — «Вони продають вас за безцінь»

«Якщо Apple інтегрує OpenAI на рівні ОС, то пристрої Apple будуть заборонені в моїх компаніях. Це неприпустиме порушення безпеки».

«А відвідувачі повинні будуть перевірити свої пристрої Apple на вході, де вони будуть зберігатися в клітці Фарадея».

«Це просто абсурд, що Apple недостатньо розумна, щоб створити свій власний ШІ, але якимось чином здатна гарантувати, що OpenAI захистить вашу безпеку та конфіденційність!»

«Apple не має жодного уявлення про те, що насправді відбувається, коли вони передають ваші дані OpenAI. Вони продають вас за безцінь».

Раніше Apple оголосила про низку функцій штучного інтелекту у своїх програмах, а також про партнерство з OpenAI для впровадження ChatGPT на пристроях. Apple заявила, що створила штучний інтелект з конфіденційністю «в основі» і використовуватиме комбінацію обробки на пристрої та хмарних обчислень для забезпечення цих функцій.

На початку березня Ілон Маск подав до суду на OpenAI, співзасновником якої він був у 2015 році, заявивши, що компанія відмовилася від початкової місії стартапу — розробляти штучний інтелект на благо людства, а не заради прибутку. Він також заснував власну компанію xAI, щоб кинути виклик OpenAI та створити альтернативу ChatGPT. Під час останнього раунду фінансування xAI була оцінена у $24 млрд та залучила $6 млрд інвестицій.

Начувайся, ChatGPT — xAI Ілона Маска залучив $6 млрд, щоб кинути виклик OpenAI

Читайте також

About Us

Soledad is the Best Newspaper and Magazine WordPress Theme with tons of options and demos ready to import. This theme is perfect for blogs and excellent for online stores, news, magazine or review sites. Buy Soledad now!

Latest Articles

© ProIT. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.