Головна Технології Intel готова вбудувати ПК зі штучним інтелектом в автомобілі

Intel готова вбудувати ПК зі штучним інтелектом в автомобілі

by host

Через кілька місяців після того, як генеральний директор Intel оголосив про плани впровадити штучний інтелект у «кожен продукт», з’являється більш чітке уявлення про те, з чого це почнеться. Компанія анонсувала орієнтований на ШІ чип для автомобільного сектору, або, як його описує Intel, «перше покоління програмно-визначеної автомобільної системи-на-чипі з розширеними можливостями ШІ». Intel також оголосила про придбання компанії з управління енергоспоживанням і про нові зусилля зі стандартизації живлення акумуляторів для електромобілів.

Intel була наздоганяючою в перегонах з Nvidia і AMD за ринок процесорів та іншого обладнання, необхідного для буму ШІ. Тепер вона перемикнулася на комп’ютери зі штучним інтелектом, аргументуючи це тим, що ШІ безпечніше працювати на персональному комп’ютері, а не через Інтернет, передає The Verge.

Компанії також конкурують в автомобільному секторі, підживлювані вірою в те, що автомобіль є наступною великою програмною платформою. За словами Джека Веста, віцепрезидента і генерального директора Intel Automotive, нові автомобільні чипи Intel призначені для покращення таких функцій, як навігація, голосові помічники та керування автомобілем.

Першою компанією, яка підписалася на встановлення цих чипів у своїх автомобілях, стала Zeekr, електромобільний суббренд китайської компанії Geely (що є материнською компанією Volvo). Перший автомобіль Zeekr, оснащений обладнанням Intel для штучного інтелекту, буде випущений пізніше цього року.

Ми приносимо комп’ютер зі штучним інтелектом в автомобіль. Однак ми не можемо просто поставити комп’ютер в автомобіль. Ми знаємо, що автовиробники повинні мати можливість перепроєктувати свій автомобіль так, щоб він був програмно визначеним.

— Вест на брифінгу.

Компанія має намір представити сімейство систем на кристалі (SoC) для цих майбутніх програмно-визначених транспортних засобів (SDV), перший з яких буде випущений наприкінці 2024 року. Intel не назвала жодного іншого автомобільного замовника, окрім Zeekr, але заявила, що веде активні переговори з низкою OEM-виробників.

Intel готова вбудувати ПК зі штучним інтелектом в автомобілі

Intel заявляє, що її SoC використовуються в 50 мільйонах автомобілів на дорогах, забезпечуючи роботу інформаційно-розважальних дисплеїв та приладових панелей. Починаючи з Zeekr, компанія буде доводити окремим автомобільним компаніям, що її мікросхеми зі штучним інтелектом можуть допомогти відкрити нову еру програмно-керованих транспортних засобів.

Компанія обіцяє, що автомобілі з чипами штучного інтелекту Intel матимуть кращі голосові асистенти, покращені можливості відеоконференцій та відеоігри для пасажирів на задніх сидіннях.

Читайте також

About Us

Soledad is the Best Newspaper and Magazine WordPress Theme with tons of options and demos ready to import. This theme is perfect for blogs and excellent for online stores, news, magazine or review sites. Buy Soledad now!

Latest Articles

© ProIT. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.