Головна Технології Intel звинуватила AMD у «напівправді» у їхній схемі неймінгу Ryzen. Але видалила презентацію

Intel звинуватила AMD у «напівправді» у їхній схемі неймінгу Ryzen. Але видалила презентацію

by host

Intel звинуватила AMD у «продажі напівправди нічого не підозрюючим клієнтам», використовуючи архітектуру Zen 2 замість Zen 4 в деяких з останніх мобільних процесорів серії Ryzen 7000. У нині видаленій презентації для системних інтеграторів «Основні істини» Intel здебільшого зосереджені на мобільному процесорі AMD Ryzen 5 7520U та його заплутаній і дещо оманливій назві.

Минулого року AMD представила нову схему іменування для своєї серії Ryzen 7000, в якій перша цифра вказує на модельний рік, друга — на сегмент, а третя — на архітектуру. На перший погляд, глянувши на назву Ryzen 5 7520U, ви можете подумати, що це процесор середнього класу від AMD, оскільки цифра 7 означає, що він є найновішим. Але Ryzen 5 7520U насправді базується на старій архітектурі AMD Zen 2, а не на новітній Zen 4, передає The Verge.

Intel звинуватила AMD у «напівправді» у їхній схемі неймінгу Ryzen. Але видалила презентацію

«Ryzen 5 7520U побудований на застарілій архітектурі Zen 2, випущеній у 2019 році!» — йдеться в презентації вигукує Intel у своїй презентації. «Стара архітектура AMD захована у всіх на виду!». Intel також порівняла назву процесора AMD з продажем зміїної олії — фраза, яка використовується для опису оманливого маркетингу.

Intel звинуватила AMD у «напівправді» у їхній схемі неймінгу Ryzen. Але видалила презентацію

Але те, що Intel не обговорює у своїй презентації, — це її власна історія заплутаних схем іменування процесорів та архітектур. Intel випустила Core i9 11900K у 2021 році, в якому кількість ядер зменшилася з 10, як у 10900K, до восьми. Цей заплутаний крок був зроблений після того, як Intel роками використовувала схеми іменування 14 нм, 14 нм+ та 14 нм++, що фактично було методом ребрендингу Intel, оскільки вона все ще використовувала 14-нм техпроцес. Зрештою, у 2021 році Intel повністю відмовилася від використання назв технологічних вузлів, вирішивши називати свої 10-нм чіпи третього покоління Intel 7, щоб вони звучали більш конкурентоспроможними порівняно з продуктами AMD, які базуються на 7-нм техпроцесі TSMC.

Те що Intel запланувала на 2025 рік, ми можемо виробляти вже зараз, — гендир TSMC

Читайте також

About Us

Soledad is the Best Newspaper and Magazine WordPress Theme with tons of options and demos ready to import. This theme is perfect for blogs and excellent for online stores, news, magazine or review sites. Buy Soledad now!

Latest Articles

© ProIT. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.